IT ve školách

Pandemie covidu toho přinesla mnoho, něco z toho bylo špatné a otravné, něco nám pomohlo, a to jak se rozvíjet a posunout, tak si také samozřejmě uvědomit, že jsme se předtím měli opravdu až moc dobře a nevážili jsme si toho. Tohle všechno a ještě více nám umožnil covid, takže nemůžeme mu připisovat jen to špatné, […]







