Dary moře

10 února, 2023

Každý člověk jistě vyznává nějaký druh svého životního stylu. A tohle vůbec není na škodu, protože když lidé vyznávají v nějaký určitý styl svého životního stylu, tak jim to samozřejmě jenom prospěje. Já sama jsem vždycky byla opravdu nadšená z toho, když mi třeba například moje rodina řekla, že by chtěla jet někam na dovolenou, kde jsou třeba různé chuťové překvapení. Nemyslete si pod tím nic špatného, protože chuťové překvapení moje rodina vždycky myslela to, že ochutnání nějaké luxusní místní lahůdky. Abych řekla pravdu, tak mě tohle opravdu hodně bavilo.

Nemám ráda dary moře.

Protože taky moc ráda ochutnávám další cizí jídla. Co bych ale opravdu nikdy neochutnala a jaký životní styl by mi vůbec nevyhovoval, tak kdybych musela jíst opravdu to drahá luxusní jídla, jako například kaviár anebo žabí stehýnka. Opravdu si nedokáže představit, kdyby mi to někdo nutil. Opravdu nic bych nesnědla, ani žabí stehýnka. Vůbec také nerozumím tomu, jak to může být něco, tak drahé a luxusní jídlo, že prý to je jenom pro bohaté lidi. A nikdy předtím jsem tohle nejedla a vůbec to ani nikdy nebudu jíst. Nikdo mě nikdy k tomu nedonutí. I když třeba slýchám, že hvězdy mají takové ty své hvězdné manýry a že mají luxusní životní styl a často kupují například opravdu drahé luxusní oblečení a také chtějí třeba například kaviár.

Životní styl je různý.

Kaviár bych také nesnědla, i když rybí maso mám opravdu moc ráda a jim ho pravidelně, ale rybí kaviár neboli rybí vajíčka, bych opravdu nikdy nesnědla. Opravdu by se mi to hnusilo a kdybych musela v nějaké pěkné a vyhlášené restauraci sníst nějaké dary moře, tak by to vůbec nesnědla, protože se mi hnusí úplně všechno. Životní styl má člověk prostě každý jiný a musí ho jednoduše každý tedy respektovat. Já mám zase moc ráda sladká jídla a jsem ráda, že mi to třeba můj přítel nerozmlouvá.