Jak zakomponovat krajku do vašeho outfitu

20 února, 2023

Jak můžete využít krajky ve vašem oblékání? Krajky jsou nádhernou látkou, která může skvěle ozdobit vše oblečení. Pokud umíte šít a víte, jak zpracovávat látky, jen dobře pro vás. V obchodech sice seženete spoustu oblečení, které je zdobené krajkami, ale ne vždy se vám musí řetězce trefit do vkusu, nebo používají krajky, které jsou nekvalitní a nelíbí se vám.

Pojďme se podívat na tipy, jak krajkami ozdobit vaše oblečení a jak je můžete ve svém šatníku co nejlépe využít.

krajka

Lemy rukávů

Nejlépe se krajkové lemy hodí k tričkům, které mají poloviční nebo tříčtvrteční rukáv. Ovšem i s krátkým rukávem bude vypadat krajka skvěle, zejména, pokud bude volánková. Krajkový le vytvoří i z toho nejobyčejnějšího trička najednou něco, co pozvedne kousek oblečení o level výše.

Krajka pod látkou

Podložte látku rajkou Co vypadá https://www.cez.cz/edee/content/file/static/encyklopedie/encyklopedie-energetiky/03/atom_1.html velmi dobře, jsou šaty, či trička, které mají v sobě průstřihy či třeba částečně odhalené záda. Pokud nechcete, aby vám šla vidět holá kůže, je tohle skvělý způsob, jak si vytvořit svůdný a rafinovaný kousek oblečení. K těmto kontrastním věcem vypadá skvěle zejména černá krajka.

Džínovina s krajkou

Krajka a džínovina jdou skvěle dohromady. Mísí tak elegantní styl s sportovnějším denimem a spolu tvoří vyváženou kombinaci. Skvěle budou vypadat krajkové aplikace a nášivky na džínách, nebo krajková látka pod roztrhanými džíny, kde půjde vidět jednotlivými otvory.

krajka

Lemy sukně

Nejen lemy triček, ale i lemy sukní budou vypadat skvěle, pokud je ozdobíte krajkou. Můžete zvolit kontrastní, nebo klidně ve stejné barvě. Obojí bude vypadat velmi skvěle. Sukni to dodá více dívčí a romantický vzhled. Hodí se ale spíše na sukně áčkového střihu.

Gumička do vlasů

Z krajek si můžete tvořit i skvělé ozdoby do vlasů. Velmi pěkně vypadají třeba krajkové čelenky, zvláště, pokud je zkombinujete s květinovým vzorem, nebo celkově romantickým outfitem.