Vysoká spotřeba oblečení

17 března, 2023

Malé děti jsou roztomilé, ale vyžadují spoustu péče. Rodiče malých dětí určitě znají situaci, kdy dítě převléknou do čistého, a za pár minut mohou jít převlékat zase. Malé děti mají velkou spotřebu oblečení, protože nemají ještě dobře zkoordinované pohyby, ale hlavně si pořádně užívají život a nepřemýšlí co se stane když sjedou po zadku kopec hlíny. To rodiče přemýšlí nad tím co jim obléct, aby případná ztráta textilu moc finančně nebolela.

dětské oblečení

Zejména maminky chtějí mít hezké děti, které jsou oblečené v roztomilém oblečení. Některé maminky nedají dopustit na značkové oblečení, a jiné se spokojí s oblečením s dětskými motivy. Celkem frčí i prodej použitého oblečení na sociálních sítích, protože není třeba děti oblékat vždy do nového oblečení právě třeba na hřiště. Děti dokážou zničit oblečení i za pár minut, a tak by toho značkového byla škoda. Není ale dobré dítě omezovat v pohybu a aktivitách jen proto, že má na sobě tepláky za tisíc korun.

děti hřiště

Opravdu malé děti potřebují spíše oblečení, ve kterém si mohou dělat co chtějí. Děti chtějí a potřebují objevovat svět, a k tomu samozřejmě patří i nějaká ta špína a pár děr. Zabrat dostává nejen oblečení ale i boty, a samozřejmě se stává, že se dítko vrátí třeba bez mikiny, čepice a nebo i bez boty. Aby vám takových ztrát a situací nebylo líto, volte podle toho i oblečení pro své děti. Skvělou volbou je second hand, který nabízí možnost nákupu použitého oblečení za skvělé ceny.

Je to to stejné jako když si použité oblečení koupíte někde na sociální síti od konkrétního člověka. V sekáči najdete také použité oblečení, ale nevíte kdo ho měl na sobě. Stejně se každé oblečení před prvním použitím musí vyprat, a to i použité i nové. Proč jej nekoupit v obchodě, který nabízí krásné kousky za pár korun? Hodí se právě na hřiště a nikdo nepozná že není nové.