Úklid před oslavou kulatých narozenin

15 března, 2024


Slavíte vy, případně vaši blízcí, kulaté narozeniny, například sladkou dvacítku nebo třicítku, anebo jste již pokročili do padesátky či šedesátky? A chystáte vhodné prostředí, které by posloužilo jako důstojné místo pro dvacet pozvaných hostů, například v rodinném domě? Pak se zřejmě plně soustředíte zejména na zajištění občerstvení, výzdoby a vhodného doprovodného programu, a na to ostatní už vám nezbydou síly, a třeba ani nálada. Tím ostatním máme na mysli především úklid.

úklidová firma

Uklidit byt tak, jak se to provádí běžně každý týden, není nic extra náročného, protože jde o rutinní záležitost, jenže na rodinnou oslavu byste měli mít byt jako klícku, a přiznejme si, že ne vždy to běžný úklidový režim dokáže. V tomto případě je výhodné najmout si zaměstnance úklidové firmy, kteří doslova a do písmene vyženou z bytu všechny pavouky a zlikvidují i poslední zbytky prachu a mastnoty. Na co se úklidová firma může zaměřit?

Okna – s těmi si profesionálové poradí jedna dvě, a to i tehdy, pokud bydlíte ve vyšších poschodích. Nemusíte mít obavy, že by se úklidová firma zdráhala okna umýt t jen proto, že její zaměstnanci trpí závratí.

úklid bytu

Koberce – nejsilnější zdroj zápachu v bytě (kromě zanedbané toalety) pochází zpravidla od koberce, protože k jeho důkladné očistě nestačí běžný sáčkový vysavač. Do kobercových vláken se otírá pot z chodidel (i z ponožek) a na něm si tu pochutnávají za vzniku typického chodidlového odéru bakterie, proto je vhodné čas od času koberec nechat podrobit důkladným mokrým hloubkovým čištěním.

Koupelna a toaleta – úklidová firma z Ostravy TN úklid dokonale vycídí i tyto prostory, a nezapomínejte, že zejména čistá koupelna a záchod jsou vždy vizitkou vašeho příbytku.

Obývák a ložnice – v jakém stavu jsou vaše matrace? A jak je na tom vaše přistýlka, pokud budete chtít v domě zajistit pro některé hosty nocleh? Víte, že v matracích bývá plno roztočů? Možná se vyplatí zajistit i důkladné vyčištění matrací, a také sedáků na sedací soupravě v obýváku, případně na rozkládací pohovce, pokud na ní někdo bude spát.