Trička nebo mikiny

15 května, 2023

V dnešní době už asi každé velké i malé firmy mají svoje reklamní předměty. Ale taky i malý podnikatelé si je nechávají vyrobit. Jejich úkolem je nalákat zákazníky, kteří si budou kupovat jejich produkty anebo využiji jejich služby. No a když to tak vidím že to opravdu funguje, tak jsem si řekla, že bych i já jako malý podnikatel mohla nechat udělat pár reklamních předmětů. No ale jak vybrat ten pravý, který se pro mě a můj obchod hodí? Musím nad tím ještě hodně popřemýšlet. Nemůžu tam plácnout cokoliv. Mělo by tam být něco co mě a moji malou firmu vystihuje. Klidně i jenom logo, nebo jenom název obchůdku.

reklama

Ono se to zdá lehké, ale vybrat si opravdu obtížné. Přemýšlím, zda chci mít reklamní předměty jako je propiska, hrneček a podobné věci. To nejspíš asi ne. Spíše bych si vybrala reklamní textil. Třeba nějaké hezká trička, nebo třeba i látkové tašky, které jsou super a taky ekologické. Co všechno můžu mít jako reklamní textil? Jak už jsem psala výše, tak to můžou být třeba trička, mikiny, čepice, polokošile, rukavice. Konečně už jsem si našla i firmu, která mi reklamní trička udělá. Ale ještě se rozhoduji, zda si neudělat merch a nechala bych udělat ještě mikiny. No uvidíme, jak se na konec rozhodnu.

reklama

Firmu, kterou jsem si vybrala, jsem našla na internetu a vypadá opravdu solidně. Má velký výběr, tak že bude obtížné si vybrat. S tím jsem ale počítala. Musím vybrat střih triček, barvu triček no a potom to hlavní potisk, který bude na tričku. Nejvíce mě zaujalo, že doba dodání trvá pouze 24hodin, což mě teda opravdu příjemně překvapilo, tak že nebudu muset čekat třeba týden. Jelikož nerada čekám. Taky mě mile překvapili jejich ceny. A pokud si nevíte rady, jak by mělo tričko vypadat a nevíte si rady s grafickým návrhem, tak se obraťte na podporu e-shopu. Oni vám mile rádi poradí, co v takové situaci dělat.