TI Juice Cukrárna – to pravé pro milovníky sladkých liquidů

23 září, 2023


Příchutí do elektronických cigaret je celá řada. Každý si může vybrat dle své chuti. Mezi vapery je pravděpodobně nejrozšířenější způsob přípravy liquidů systém shake and vape. V tomto případě vám přijde liquid v lahvičce, obvykle o objemu 60 ml. Připravený liquid jen dolijete bází a případně nikotinovým boosterem, zatřepete a máte připravený liquid. Některé můžete vapovat hned, u některých se vyplatí nechat je chvilku odležet. Někdo má rád tabákové příchutě, někdo ovocné, a někdo zase sladké. Pro milovníky sladkého, a hlavně milovníky českých dezertů, si firma TI JUICE přichystala řadu liquidů Cukrárna, které mají právě příchutě českých dezertů. Pojďme se na ně podívat blíže.

čokoláda

Věnečky

Milujete klasické české věnečky z odpalovaného těsta, vanilkovým krémem a sladkou polevou? Pak si tento liquid zamilujete. V liquidu se snoubí jemná chuť vanilky, krému, těsta, a to vše doplněno o kapičku rumu. Hned po namíchání převažuje především krémová chuť, po odložení cca týden se krásně vyrýsuje i chuť těsta. Chuť je neuvěřitelně autentická a po vapování budete mít pocit, že jste právě spořádali oblíbený věneček.

Laskonka

Oblíbený kokosový dezert v podobě liquidu. Chuť je opět neuvěřitelně autentická. Potěší milovníky kokosu a hutnějších, sladkých příchutí. Liquid je velmi sladký, ale ne přehnaně. Krásně se zde snoubí chuť kokosu a krému s lehkým nádechem karamelu. Milovníci kokosových dezertů se bez téhle chuťovky neobejdou.

kokos

Štafetka

Čokoládový dezert, který vás při vapování jistojistě překvapí. S čokoládou si totiž hodně firem neumí poradit. Ty, které mají dobrou chuť, se vám rychle převapují. Hutnost čokolády u tohoto liquidu vyrovnává nesladká chuť kávy a jemného těsta. Milovníci „buchtovek“ tohle musí vyzkoušet. Jen pozor, jako u většiny čokoládových příchutí, i tahle vám dost rychle odpálí vatu. Dále v řadě Cukrárna najdete příchutě hruškový a jablečný krémeš a dort písecká. Ve speciální vánoční edici pak příchutě rumová špička, ořechové rohlíčky a mandlové oříšky. Všechny liquidy zakoupíte na vape shopu https://www.e-cigo.cz/.