Stylové kované zábradlí

27 června, 2023

Pustili jste se do stavby vlastního rodinného domu? Čeká Vás spousta práce a organizace. Nezapomeňte myslet i na ty menší věci, hlavně kvůli bezpečnosti. Pokud máte děti, důraz na bezpečí by měl být kladen dvojnásobně. Co tím máme na mysli? Například bezpečné a pevné zábradlí. Kde? Všude, kde jsou schody nebo na balkóně. Jaké zvolit? Každý má jinou představu i vkus. Já mám ale jeden tip a třeba se Vám bude zamlouvat a sáhnete po něm stejně jako já a moje rodina. Tím tipem je kované zábradlí Artsmith.

Kované zábradlí

První, co nás na něm zaujalo, byla pevnost a velká stabilita. Navíc i vzhled není vůbec k zahození. I z kovu jdou udělat skvělé zákruty, které vypadají designově velice povedeně. Kov se dá kombinovat třeba se dřevem a dohromady tvoří příjemný styl pro naše oči. Artsmith je firma, která se zabývá uměleckým kovářstvím a kovovýrobou. Když na jejich webových stránkách shlédnete jejich práci, zjistíte, že jsou to povedené kousky a že snad umí i kouzlit. Váš balkón, který opatříte kovaným zábradlím, bude stylový. Navíc bezpečí na samotném balkóně bude více než dostačující. To stejné platí u schodišť. Když pořídíte stejné zábradlí do všech vhodných míst ve Vašem exteriéru domu, bude to krásně sladěné. Pokud se Vám líbí samotná dekor a design kovu, nemusíte ho nutně doplňovat dřevěnými prvky. Je to jen na Vás, jakou si zvolíte zakázku.

Rodina v okně a zábradlí

Fantazie se meze nekladou. Na některém být dřevo může, někde nemusí. Žít tam budete Vy a Vaše rodina. Den co den se budete na design celého domu i zahrady koukat převážně Vy, tak ať se Vám to líbí a maximálně Vám to vyhovuje podle představ. S firmou se skvěle domluvíte na všech detailech. Přijímají různé přání i požadavky a odvádí kvalitní práci. Tak je oslovte a přesvědčte se sami, co umí a co všechno zvládají naprosto s přehledem. Budete užasle zírat.