S výplňovými polštářky se dobře pracuje

13 dubna, 2024


Na co sází výplňové polštářky při přepravě zboží z e-shopu zákazníkům a proč jim dát přednost před jinými materiály?

Rychlost zabalení krabice – když musí zaměstnanci e-shopu vybavit za den několik desítek objednávek, jistě upotřebí každou drobnost, která jim pomůže tento proces urychlit. Balení zásilek nesmírně zdržuje, pokud se musí někde shánět, řezat, stříhat, ohýbat a kroutit různé výplňové materiály, hlavně tehdy, jsou-li rozmístěné na více místech ve skladu. Pokud ovšem máte stroj na nafukování výplňových polštářků, půjde vám práce rychle od ruky. Během několika sekund máte krabici zabalenou, stačí ji jen zaklopit a přelepit, případně ještě převázat provázkem, a máte hotovo.

kartonové krabice

Snadnost balicího procesu – s výplňovými polštářky se pracuje velice snadno, jsou lehoučké, jednoduše se od sebe oddělují a můžete jich nasázet do jedné krabice třeba padesát. Vyplníte s nimi i poměrně velké krabice, nemusíte mít obavy, že byste byli objemem krabic nějak výrazně limitováni.

Bezpečná přeprava zboží – na první pohled je nafouknutý polštářek vysloveně k smíchu, stačí vzít do ruky obyčejný špendlík, a je po legraci. Jenže když jsou polštářky vyskládány uvnitř krabice, klidně se na ni můžete i posadit a uvidíte, že vás víko udrží. Polštářky mají velmi podobnou schopnost udržet tvar krabic pod zátěží, jako bublinkové fólie.

papírový karton

Vybalování zboží u zákazníka – jakmile se zákazníci rozhodnou rozbalit krabici a vybalit obdržené zboží, stačí jim ten jediný špendlík a během chvíle je z padesáti polštářků jen drobná tenká fólie, která v kontejneru na tříděný odpad nezabere skoro žádné místo. Kdybyste měli krabici vyplněnou kartonovou vlnou nebo polystyrenem či bublinkovou fólií, zaplácnete tím výrazně větší objem. Jak vidíte, vzduchové polštářky jsou nejekologičtější výplňový materiál, jaký máte k dispozici.