Pronájem stanů na akce

19 června, 2023


Každým rokem se po celým světe pořádají nejrůznější festivaly, kulturní akce a další velké události, které lákají širokou veřejnost. Na všechny tyto se musí pořadatelé pořádně připravit, a to ve všech ohledech. Je potřeba zajistit nejen pronájem místa, ale také zajistit hudbu, sociální zařízení a mnoho dalších věcí. Vždy by se mělo myslet i na to, že když festival trvá více dní, může přijít špatné počasí. V takovém případě je potřeba mít zajištěnou budovu nebo místo, kde se všichni návštěvníci schovají. Pokud nemáte blízko vnitřní prostory, tak je potřeba improvizovat a zajistit jiné řešení. Tímto řešením jsou party stany, kde budou všichni před deštěm schovaní. Navíc jsou tyto stany levné a můžete vybírat z několika druhů.

pronájem party stanů

Pronájem party stanů a ceník najdete na jejich stránkách, a to včetně dalších věcí, které si můžete od této společnosti zapůjčit. Velkou výhodou je fakt, že vám firma stan přiveze, postaví a také dodá kompletní příslušenství, které si vyberete. Výborné jednání a domluva je zde na prvním místě a nemusíte se tak bát, že by vás firma nechala ve štychu.

pronájem party stanů

Pro lepší představivost se můžete podívat na fotogalerii na jejich stránkách, kde jsou fotografie z nejrůznějších akcí. Všimněte si, že firma pronajímá i podlahy a není tak problém objednat stan a podlahu zároveň. Podlaha vám zajistí čistou obuv a oděv po dobu celé akce. Navíc si můžete pokrýt podlahu nejrůznějšími koberci, pro zútulnění prostředí. Kromě velkokapacitních stanů si můžete pronajmout i nůžkové stany, které se jednoduše rozkládají a skládají. Jde o velmi jednoduchou formu chystání a rozebírání stanů do pár minut. Věřte, že špatné počasí se může udělat za pár minut a může vám celou akci překazit. Proto myslete do předu a pronajměte si party stany, díky kterým budete mít jistotu, že akce bude pokračovat i za špatného počasí.