Péče o zuby

26 června, 2023


Jako malá holka jsem měla opravdu veliké problémy se zuby. Stejně tak to bylo i v tom případě, že jsem měla problémy s očima. Ale oči se mi naštěstí velice rychle zlepšily, takže jsem ještě stále čekala, dokud se mi nezlepší i moje zuby. To mi bylo asi třináct nebo čtrnáct let, tak stále jsem měla veliké problémy se zuby. A to jsem ještě musela čtyři roky nosit rovnátka, ale i tak jsem stále měla zuby takové křivé, že jsem si řekla, že v dospělosti budu chtít mít stejně asi nějaká dražší rovnátka anebo bych si také dala různé zubní fazety. Když jsem se totiž dozvěděla od mé kamarádky, že existují zubní fazety, to mi bylo asi dvacet jedna let, tak jsem si řekla, že by to byla pro mě opravdu ta nejvíce vhodná varianta.

Zubař je důležitý.

Lepší než nějaká rovnátka. Anebo jak byste svůj problém se zuby řešili vy? I když cenově to vyjde skoro nastejno, protože zubní fazety jsou opravdu hodně drahé. Jenomže já jsem ty zubní fazety jednoduše chtěla. Měla jsem našetřených opravdu spoustu peněz na luxusní dovolenou, kam jsem chtěla zajet s kamarádkou. Jenomže mě kamarádka poradila, ať na dovolenou pojedeme později, že zuby jsou pro mě důležitější, protože ona sama ví, jak je to pro mě důležité a jak se za své zuby stydím. Proto jsem si zajela do Prahy, a to na základě webových stránek clinicplus.cz, kde jsem zjistila, že tam jsou opravdu perfektní zubní fazety a stomatologové.

Pečujte o zuby.

K stomatologovi chodím opravdu pravidelně, ale i tak mám velké problémy se zuby. Moc mě to vadilo a ani si nedokážu představit fakt, kdyby třeba mi pan zubař řekl, že můj problém s křivými zuby nejde vůbec vyřešit. Nakonec jsem si opravdu nechala udělat pražské zubní fazety v luxusní zubní klinice, kterou doporučují i vám, protože jsem tam opravdu stálá zákaznice. Zubní fazety z Prahy jsou odolné a velmi kvalitní, takže já jsem opravdu moc spokojená a myslím, že i vy budete také.