Péče o zdraví

9 listopadu, 2022

Děláte něco víc pro své zdraví? Pokud ano, tak vás jistě budou také zajímat různé potravinové doplňky jako například vitamín D anebo kolagen. Abych pravdu řekla, tak já jsem si velice zvykla na užívání kolagenu. A to hlavně kvůli tomu, že kolagen zpevňuje pleť a dokáže na pleti udělat takovou pohodu, že by se jeden člověk divil. A já jsem kolagen začala užívat před pěti lety. A musím uznat, že jsem opravdu nadšená z toho, jak kolagen působí na krásu. Navíc je to také zdravé. Protože pokud máte třeba už nemocné klouby anebo chcete udělat něco pro své klouby a chrupavky či zuby, tak nejlepší na tohle je právě zmíněný kolagen.

O zdraví pečuji.

Pomáhá to zdraví a také samozřejmě kráse. A když budete opravdu užívat pravidelně a poctivě kolagen, tak se vám za to odvděčí nejenom pleť a chrupavky, jak jsem zmínila, také celkově kůže, vlasy a nehty. Protože i vlasy potřebují správnou výživu, aby krásně rostly. Vzpomínám si, jak jsem po porodu měla problémy s vlasy. Vlasy mi opravdu hodně vypadávaly a ty, které mi zůstaly, tak byly tak přesušené, že jsem si snad myslela, že to nechám všechno ostříhat. Potom mi moje kadeřnice doporučila právě užívat kolagen a také různé potravinové doplňky, abych byla zdravá.

Užívám vitamíny.

A když jsem ještě pobírala vitamíny železa a zinku, což působí pěkně na krvetvorbu a také na nervový systém, byla jsem spokojená a cítila jsem se skvěle. Musím uznat, že bez nějakého komplexu vitamínů já osobně bych se už neobešla. I když se snažím stravovat opravdu dobře, tak nenechám nikdy nic náhodě. Tělo si žádá více. A opravdu nevidím nic špatného na tom, když si člověk vezme některé potravinové doplňky a užívá pravidelně, aby podpořil své zdraví a také imunitní systém. A také nikdy nezapomenu na fakt, že i v těhotenství jsou různé vitamíny, které je třeba užívat, například kyselina listová.