Lepicí páska nesmí doma chybět

15 prosince, 2023


Představte si, že se vám pokazil vysavač, a jelikož se jedná o průmyslový vysavač, pro odsávání tekutin, jehož cena se pohybuje kolem deseti tisíc korun, což tedy není zrovna „haléřová položka“, a protože se na výrobek vztahuje ještě záruka, budete jej odesílat zpět do obchodu (e-shopu) přepravní společností k záruční opravě. Docela běžná věc, která může potkat nejednu domácnost.

páska a nůžky

Popadnete do rukou vhodnou kartonovou krabici a spolu s originálním obalem od vysavače ji pečlivě zabalíte. Zbývá už jen přelepit krabici lepicí páskou, ale jakmile zalovíte v šuplíku psacího stolu, páska nikde. Možná si s ní hrály vaše ratolesti, ale pak si vybavíte, že jste ji vlastně minulý týden již upotřebili a zapomněli koupit novou. Hm, je to docela průšvih, protože máte objednaný svoz, který přijede zhruba za hodinu, a tak co teď…

lepicí pásky

Abyste se nedostávali do podobných situací, pořizujte si lepicí pásky do zásoby ve více kusech. A jakmile vám vždy zůstane jen jedna páska, hned koupíte další, tím máte jistotu, že se vám podobná situace nestane.

Lepicí pásky jsou navíc tak užitečná věc v domácnosti i domácí dílně, že je upotřebíte pro mnoho činností. Například si s ní mohou děti vytvořit domeček, a zrovna z velkých papírových krabic, pomalovat si jej a mít jej třeba i pro hraní s panenkami. Páska se hodí pro zavěšování bytových http://www.praha12.cz/sprava-bytovych-objektu-praha-modrany/ds-1099/p1%3D1159 dekorací, pro výtvarné činnosti a koneckonců pro každé zabalení věcí do igelitových pytlů (sezonní oblečení) nebo do kartonových krabic, pokud je někam ukládáte nebo odesíláte.

Kdybychom lepicí pásky neměli, museli bychom vše řešit provázky, a taková papírová krabice zavázaná provázkem, je vysloveně nebezpečná ve smyslu vysypání věcí na podlahu, a při stěhování pak i na chodník, a to byste jistě nechtěli. Berme tedy lepicí pásky jako vynikajícího pomocníka, který by v domácnosti nebo v kanceláři neměl chybět, podobně jako na záchodě toaletní papír.