Když nechceme oblékat podprsenku

20 června, 2023

Každý ví, co jsou to dámské dvoudílné plavky, ale máte povědomí o tom, jak dlouho se vlastně nosí?

Krása dvoudílných plavek

Kdybychom nahlédli do historie výroby a nošení dámských plavek, zjistíme, že dvoudílné plavky společnost toleruje poměrně krátkou dobu, přibližně půl století. A například v době mezi dvěma světovými válkami bylo prakticky vyloučeno, že by se ženy chodily koupat ve dvoudílných plavkách, tehdy byly přípustné jen jednodílné modely, které zahalovaly kromě genitálií a poprsí také bříško.

ženy v podprsenkách

Ženské bříško s rozkošným pupíkem bylo tehdy velmi silným erotickým stimulem a tomu tehdejší společnost nehodlala popustit uzdu, ovšem s tímto vědomím se takovému přístupu dnes spíše zasmějeme. To zásadní nám přece ženy na plovárně neukazují, a sice nevidíme jejich krásně tvarovaná ňadra v přirozené kráse!

Nad ženou ve dvoudílných plavkách na městském koupališti se nepozastaví vůbec nikdo – ani děti, ani dospělí. A když se k vám posadí v bufetu krásná dívka v takovém outfitu a bude si pochutnávat na zmrzlině, pravděpodobně to nebudete vnímat jako výzvu, ale přijde vám to docela přirozené. A to dokonce tehdy, půjde-li o plavky vysloveně minimalistického stylu, odkud bujné poprsí vystupuje velmi nápadně ven.

dámská podprsenka

Dokud zkrátka žena neukáže bradavky, nelze hovořit o žádném zásadním erotickém podnětu. A právě toho lze také využít ve prospěch dívek a žen v situacích, kdy by si rády oblékly pohodlné šaty, halenky, trička a tílka, s nimiž je podprsenka vysloveně nevhodná, ale kde díky průsvitnému materiálu bradavky vystupují do popředí. Tehdy stačí jen sáhnout po nálepkách na prsa tělové barvy, široké a kontrastní barevné bradavky pod nimi skrýt, a můžete si obléknout prakticky cokoli. Budete se cítit přirozeně a příjemně a nebude to působit na muže jako červené sukno v aréně na rozzuřeného býka.