Jaký bude váš velký den?

25 dubna, 2023

Plánování svatby je krásný zážitek, který si většina nevěst nenechá ujít a proto si plánují svatbu samy. Je v pořádku pokud se na to budoucí nevěsta cítí a vše si zařídí sama, a stejně tak je v pořádku, pokud si na přípravy přizve svatební koordinátorku. Kdo chce mít krásnou svatbu pro víc lidí, toho čeká opravdu hodně zařizování a tak není divu, že si svatební koordinátorku najímá čím dál více nevěst.

Mnoho žen je tak nadšených ze žádosti o ruku, že s přípravami začínají takřka ihned po žádosti o ruku. Začínají se zamýšlet nad t’datem svaly a hlavně nad místem jejího konání. Dnes jsou velmi moderní svatby v různých sodomách a nebo zahradních sálech, takže pokud je to i váš sen, jednejte rychle, jelikož termíny se rychle plní.

svatební šaty

S místem svatby se pojí i její téma. Někdo chce mít svatbu ve stylu třicátých let, někdo natolik miluje komiksy, že má svatbu v komiksovém stylu. Je to jen na snoubencích, jak jsou odvážní a co se jim líbí. S výběrem svatebního tématu se pojí výzdoba, barvy a samozřejmě svatební šaty. Některé nevěsty mají představu o šatech už od dětství, jiné samozřejmě během let změny názor, a jiné vůbec netuší co by si chtěl obléknout.

nevěsta šaty

Nevěsty se většinou snaží sladit šaty s místem svatby. Svatby ve stodolách nebo zahradách jsou často spojovány s krajkami a nevěsty si vybírají krajkové svatební šaty https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/. Působí vzdušně a elegantně a sednou každé postavě. Výběr svatebních šat není dobré uspíšit, protože pokud si je budete chtít jen vypůjčit, je reálné riziko, že nenajdete šaty, které vám padnou na 100 %, a takové šaty nelze upravit. Proto raději řešte šaty několik měsíců předem, ať máte jistotu, že najdete co hledáte. Spolu ke svatebním šatům si můžete koupit ještě jedny šaty na večerní zábavu, ať se nemusíte bát že svatební vypůjčené šaty někde zničíte nebo poškodíte.