Cestujete rádi?

14 listopadu, 2023


Chorvatsko je rájem Čechů, kteří vyráží každý rok za sluncem. Spousta lidí vyráží k moři právě na Jadran, protože je zde spousta krásných památek a nádherná příroda, což svádí k romantickým večerním procházkám při západu slunce. Je zde mnoho malých ostrůvků, z nichž jsou mnohé neobydlené, takže si můžete užít romantické výlety lodí a třeba piknik uprostřed moře. Místní kuchyně je samozřejmě plná mořských plodů a ryb, a pokud si chcete dát skvělou zmrzlinu, najdete ji tady.

město split

Co je lepší, než se ráno probudit s výhledem na moře?
Češi milují Chorvatsko už od dob, kdy se nesmělo jen tak někam vyjet. Desítky let sem jezdíme, protože je to místo, které má i dnes co nabídnout. I když už můžeme cestovat svobodně kam se nám zachce, většina lidí stejně nemá tolik peněz, a i dnes je Chorvatsko o něco levnější než jiné přímořské destinace. A co je hlavní – dojedete sem autem za jednu jedinou noc. Spousta lidí vyráží právě sem z toho důvodu, že chtějí jet autem.

byty u moře

Kde bydlet?
Kdo jezdí na dovolenou každý rok, ten řeší, kde se ubytuje. Někdo má svůj oblíbený hotel a jinam prostě nepojede, někdo preferuje karavan když už jede autem, a někdo miluje apartmány. Pokud patříte do skupiny která miluje právě apartmány, co si tak koupit svůj? Jestli sem jezdíte každý rok, možná by stála za zvážení koupě apartmánu v Chorvatsku, protože jde o skvělou investici, která se vám vyplatí.

Mimo svůj pobyt v apartmánu ho můžete pronajímat, a díky tomu budete mít pravidelný příjem navíc. Je to velice příjemný bonus, který nemá každý. Zvažte možnost koupě včas, protože apartmány se velice rychle vyprodávají. Mít svůj apartmán v Chorvatsku a výhledem na moře nemusí být jen sen, ale může si ho splnit. Podívejte se na náš web, kde najdete vždy aktuální nabídku volných apartmánů, které jsou v současné době k dispozici.